Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Zapraszamy Państwa do wyjątkowego miejsca, położonego jednocześnie blisko Centrum Warszawy i blisko atrakcyjnych terenów Lasu Bielańskiego, zapewniających ciszę i spokój potrzebnych do skutecznego odpoczynku i relaksu. MEKSYK znajduje się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Obiekt został wybudowany na potrzeby przygotowującej się polskiej kadry na Igrzyska Olimpijskie w Meksyku w 1968 roku -stąd pochodzi oryginalna nazwa - MEKSYK !

Naszymi gośćmi są polskie związki sportowe m. in. Związek Piłki Ręcznej w Polsce, Polski Związek Rugby, Polski Związek Podnoszenia Ciężarów, Polski Związek Pływacki - ponadto uczestnicy licznych konferencji i szkoleń. Z racji, bardzo bliskiego położenia Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, często gościmy zdających egzaminy specjalizacyjne lekarzy oraz wielu innych gości indywidualnych i instytucjonalnych.


Podnosimy jakość i standard naszych usług na bieżąco. Staramy się stworzyć niezapomnianą atmosferę, ciepłego i kameralnego miejsca, do którego chętnie się wraca. Wszystkie nasze pokoje są przytulne i wygodne - wyposażone w łazienki i balkony. Na chwilę relaksu przy dobrej kawie zapraszamy do naszego Cafe- Bar'u czynnego przez całą dobę.

Zapraszamy serdecznie !

 

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies,
zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Dowiedz się więcej